Słowacja | Slovenská republika | Slovakia

Polskie forum dyskusyjne poświęcone Słowacji

Forum Słowacja | Slovenská republika | Slovakia Strona Główna -> Hyde Park -> Oferta pracy dla osób z biegłą znajomością j. słowackiego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Oferta pracy dla osób z biegłą znajomością j. słowackiego
PostWysłany: Śro 16:06, 11 Gru 2013
Jobfinder

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Nasz klient to międzynarodowa grupa kapitałowa, która świadczy usługi outsourcingowe podnoszące efektywność sprzedaży, skuteczność pozyskiwania klientów oraz zarządzania procesami operacyjnymi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Doradca Telefoniczny Klienta z językiem słowackim
Miejsce Pracy: Warszawa/Ursynów
Nr Ref: WKC13AKCZ

Opis Stanowiska:
- Telefoniczna obsługa telefoniczna klienta (telefony przychodzące)
- Ustalanie budżetu kampanii reklamowej dla klientów biznesowych
- Optymalizacja kampanii reklamowej klienta
- Przeprowadzanie szkoleń on-line z zakresu kreowania reklamowych kampanii internetowych

Wymagania:
- Biegła znajomość języka słowackiego w mowie i piśmie
- Wykształcenie wyższe – również studenci IV, V roku (preferowane kierunki: zarządzanie, informatyka, finanse)
- Doświadczenie w kontakcie z klientem: telefoniczne, on-line (min. 6m-cy)
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych – warunek konieczny
- Duże umiejętności interpersonalne
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Samodzielność w działaniu, kreatywność

Klient oferuje:
- Umowa o pracę od pierwszego dnia szkolenia
- [b]Wynagrodzenie 5 000,- brutto (podstawa) + premie[/b]
- Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17 lub 10-18
- Kontakt telefoniczny (ew. mailowy) z klientem biznesowym

Zainteresowane osoby ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:
[link widoczny dla zalogowanych]

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WKC13AKW
Telefon kontaktowy: 22 862 72 50

Proszę o dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Ostatnio zmieniony przez Jobfinder dnia Śro 16:06, 11 Gru 2013, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
PostWysłany: Pią 15:57, 25 Lip 2014
Jobfinder

Posty: 2

Oferta jest aktualna. Zespół cały czas się powiększa i poszukujemy kolejnych kandydatów Smile

Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 15:56, 15 Kwi 2015
ktpat

Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 1

Nadal aktualna? Bo oferta jest nad wyraz kusząca..

Forum Słowacja | Slovenská republika | Slovakia Strona Główna -> Hyde Park
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu